0.00 
0

Apie mus

Apie Devinera

Mūsų misija, etika bei pažadas.
Mes esame komanda, kuri orientuota į novatoriškų šildymo sistemų plėtrą Lietuvoje. Stengiamės, jog mūsų parduodamos šildymo sistemos padėtų Jums sutaupyti bei namuose jausti malonią šilumą. Kiekvienas laimingas klientas reiškia, jog savo darbą atlikome puikiai bei einame teisingu keliu.

Mūsų misija

Mes siekiame paskatinti žmones naudoti efektyvaus energijos vartojimo šildymo sprendimus. Norime pakeisti tai, kaip žmonės šildo savo namus, pasiūlydami protingesnes ir lengvesnes šildymo sistemas, kartu teikiančias mažesnes energijos sąnaudas ir prabangų komfortą. Naudodamiesi mūsų siūlomomis infraraudonųjų spindulių šilumos technologijomis mes stengiamės sukurti švaresnę, tvaresnę ateitį mums visiems.

Kodėl grindinis šildymas?

Grindinis šildymas yra švaresnis, efektyvesnis būdas šildyti namus. Mūsų siūlomai elektrinių grindų šildytuvų kolekcijai reikia mažiau energijos, kad būtų pasiekta ideali temperatūra, palyginti su tradicinėmis šildymo sistemomis, taigi sutaupysite pinigų sąskaitoms už šildymą.

Grindų šildymui naudojama šilumos spinduliavimo technologija, paskirstanti šilumą kambaryje. Spinduliuojanti šiluma veikia tuo pačiu principu, kaip ir Saulė šildo Žemę, šildant kambaryje esančius daiktus bei žmones, užuot tiesiog sušildžiusi orą kaip centrinio šildymo sistemos. Šis procesas skatina tausojantį energijos vartojimą, išlaikant tą patį komforto lygį.

Mūsų sistemos taip pat leidžia greitai reaguoti į zoninį šildymą: siūlo lankstų, labiau individualizuotą šildymo sprendimą šiuolaikiniams namams. „Šildymas pagal zonas“ reiškia, kad galite šildyti tik vonios kambarį ar virtuvę ryte, neįjungdami viso namo šildymo, o kiekviena zona turi savo šildymo valdiklį. Visi mūsų šildytuvai taip pat yra įvairių dydžių, todėl juos galima montuoti bet kokio dydžio ir visų rūšių projektuose.

Klientų aptarnavimas yra mūsų #1 prioritetas

Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos.

ŠILDYMO SISTEMOS

Namų šildymo sistemos infraraudonaisiais spinduliais.
SKAITYTI DAUGIAU >

REKUPERACIJA

Mini rekuperacijos montavimo darbai.
SKAITYTI DAUGIAU >

ELEKTROS DARBAI

Atliekame visus elektros instaliacijos darbus.
SKAITYTI DAUGIAU >
magnifiercrosschevron-down