DEVINERA elektrinis grindų šildymo kabelis 12 W/mDEVINERA elektrinis grindų šildymo kabelis 12 W/m - išvyniotas

DEVINERA elektrinis grindų šildymo kabelis 12 W/m

Prekės ženklas:
DEVINERA

170.61 238.37 

-18%
Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover

Aukštos kokybės DEVINERA elektrinis grindų šildymo kabelis yra itin paprastas bei pigus būdas norint įsirengti šildomas grindis bute, privačiame name, sodyboje ar pirtyje. Grindų šildymo kabelis gali būti montuojamas į betono ar plytelių klijų sluoksnį, ant betoninio bei medinio pagrindo, sienoje vietoj gyvatuko. Šiai prekei yra suteikiama net 25 metų garantija!

Aprašymas
+
Techninis aprašymas
+
Rekomenduojamos prekės
+
Pristatymas
PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE:

Visos prekės yra išsiunčiamos per 1 - 2 darbo dienas paštomatais, o prekėms, kurios yra per didelės, siunčiame tiesiai į namus.
Pagal užsakymo metu registruotą pristatymo adresą parenkame artimiausiai esantį paštomatą.

Prekių pristatymui naudojamės populiariausiomis kurjerių tarnybomis: LP Express, Omniva, DPD.

Prekės aprašymas

Elektrinis grindų šildymo kabelis

DEVINERA elektrinio grindų šildymo kabelio galingumas yra 12 W/m, todėl jis tinkamas naudoti po visomis grindų dangomis: laminatu, plytelėmis, parketlentėmis, vinilinėmis grindimis.  Žemo galingumo šildymo kabelis yra idealiai tinkantis montuoti A+ ir A++ klasės namuose. Užtikrinant produkto kokybę, šildymo kabelis yra pagamintas iš aukštos kokybės laidininkų bei  izoliacinių medžiagų, tokių kaip korozijai ir aukštai temperatūrai atsparaus fluorinto etileno propileno bei inertinio PVC. Dėl papildomos apsaugos viduje yra įmontuotas įžeminimo laidas, todėl šis elektrinis grindų šildymo kabelis yra pritaikytas naudoti ne tik sauso ar šlapio tipo patalpose, bet ir lauke norint apsaugoti laiptus nuo apledėjimo.

 

Elektrinis grindų šildymo kabelis - montavimas

DEVINERA elektriniai grindų šildymo kabeliai gali būti montuojami tiesiai ant betoninių grindų ar į patį pagrindo ir plytelių klijų sluoksnį. Kadangi grindų šildymo kabelio storis yra vos 3,6 mm, todėl jį galima pritaikyti ir renovuojamose patalpose, kuriose itin svarbus grindų aukštis. Kabelis turi viduje įmontuotą papildomą vielą, dėl kurios šildymo elementą  labai lengva ištiesti aplink visus pritvirtintus baldus ar objektus. Būtent dėl papildomos vielos, grindų šildymo kabelis nepradeda banguotis ir negrįžta į pirminę savo padėtį.

 

Kokį ilgį pasirinkti?

Elektrinis grindų šildymo kabelis bei jo ilgis yra pasirenkami pagal reikiamą šilumos kiekį (W/m²). Standartinėms patalpoms (vonios kambariui, koridoriui, svetainei, miegamiesiems kambariams) optimalus tarpas tarp kabelio vijų yra 12 cm. Norint išsiaiškinti reikiama grindų šildymo kabelio ilgį reikia bendrą patalpos plotą padalinti iš kabelio vijų tarpo.Gautas rezultatas yra reikalingas šildymo kabelio ilgis. Prie produkto pateiktų variantų susirandame sau labiausiai tinkantį kabelio ilgį.

 

Pvz.: įstiklintos terasos bendras grindų plotas yra 14,6 m². Tarpas tarp kabelio vijų yra 0,12 m. Tuomet 14,6 padaliname iš 0,12 ir suapvalinus gauname, jog mums reikalingas šildymo kabelio ilgis yra 122 metrai.

DEVINERA elektrinis grindų šildymo kabelis 12 W/m
 

Valdymas

Elektrinis grindų šildymo kabelis yra valdomas termostatu. Įsigydami išmanų termostatą galėsite savo šildymo sistemą valdyti nuotoliniu būdu per išmaniojo telefono programėlę. Taip pat galėsite nusistatyti grindų šildymo kabelio veikimo tvarkaraštį, kad būtų efektyviai naudojama elektros energija. Šildymo termostatų galite įsigyti paspaudę paryškintą nuorodą Grindinio šildymo valdikliai - termostatai.

 

 

Techninis aprašymas

Įtampa
230 V
Galia
12 W/m
Šildymo elemento storis
3,6 mm
Kabelis
Dvigubas laidininkas
Laidininko izoliacija
FEP
Apvalkalas
PVC
Apsaugos klasė
IP67
Šalto laido ilgis
2,5 m
Garantija
25 metai
Instrukcijos

Populiarios kategorijos

Lengvam valdymui

Išmanūs bei programuojami termostatai elektriniam grindų šildymui

Elektrinis grindų šildymas

Infraraudonųjų spindulių plėvelė, elektriniai kilimėliai bei kabeliai
magnifiercrosschevron-down