Elektriniai grindų šildymo kilimėliai

Elektrinis grindų šildymo kilimėlis tinkamas po plytelėmis, laminatu, parketlentėmis, viniline danga.
Grindų šildymo kilimėlis yra valdomas su termostatu. Yra galimybė šildymą reguliuoti net per išmanųjį telefoną.
Elektrinio grindų šildymo kilimėlio įrengimo kaina yra itin žema lyginant su vandeniu šildomų grindų įrengimo sąnaudomis.
Nusipirkti

Elektrinis grindų šildymas geriausia kaina

MĖGAUKITĖS KOMFORTU!

Elektrinis grindinis šildymas suteikia daugiausia komforto patalpų mikroklimatui, nes šiluma pasiskirsto kur kas tolygiau nei su konvekciniais šildytuvais, o vaikčiojimas basomis tampa tikra palaima. Taip pat elektra šildomos grindys pasiekia norimą temperatūrą per trumpiausią laiko tarpą, todėl toks šildymo būdas ypač taikomas būstuose, kuriuose šaltuoju metu lankomasi rečiau pvz. sodybuose, vasarnamiuose ir pan.

Elektriniai grindų šildymo kilimėliai

Montavimas ir patarimai

Elektrinio grindų šildymo kilimėlio montavimas bei išdėstymo tvarka
Elektrinis grindų šildymo kilimėlis yra montuojamas iškart ant gerai išvalyto ir nugruntuoto kieto pagrindo: betono, OSB ar kitų plokščių. Elektrinis tinklelis yra ištiesiamas tose vietose, kur nėra klozeto, dušo kabinos, skalbimo mašinos ar kitų įvairių pilno pagrindo baldų.
Šildymo kilimėlį pradėkite kloti ties viena siena ir judėkite priešais esančios sienos link. Norėdami grįžti atgal, nukirpkite šildymo kilimėlio tinklelį, nepažeisdami raudono kabelio. Kartokite šį procesą kol padengsite visą paviršių. Ištiesus visą elektrinį grindų šildymo kilimėlį ant jo yra išpilamas išlyginamasis sluoksnis (nėra būtina), o paviršiui išdžiūvus galima pradėti klijuoti plyteles.
Svarbu! Stenkitės nejungti grindų šildymo bent 2 savaites arba iki tol, kol bus labai gerai išdžiūvę plytelių klijai.

Nuolaidos šildymo kilimėliams

Išsiunčiame tą pačią darbo dieną
Nusipirkti
Termostatai elektra šildomoms grindims - mechaninis, programuojamas su WIFI

Išmanus valdymas

Elektriniai grindų šildymo kilimėliai yra valdomi termostatų pagalba. Mūsų prekių kataloge Jūs rasite trijų skirtingų funkcionalumų termostatus, kurie padės sutaupyti šildymo išlaidoms bei į savo namus įnešti modernumo.
Mechaniniai
Mažo funkcionalumo termostatai. Šildymo sistemos veikimas nustatomas ratuko pasukimu nustačius sau jaukią kambario temperatūrą. Komplektacijoje yra grindų temperatūros daviklis, tačiau jis atlieka apsaugomąją funkciją.
Išsirinkti
Programuojami
Didelio funkcionalumo termostatai. Valdikliai jau turi LCD ekranus patogesniam valdymui. Galite nusistatyti šildymo sistemos veikimo tvarkaraštį kiekvienai savaitės dienai. Kiekvieną parą galite suskirstyti į 6 skirtingus laiko periodus, o kiekviename iš jų parinkti tikslų laiką bei sau tinkamą temperatūrą. Sumažindami kambarių temperatūrą kol būnate darbuose ar išvykę galite sutaupyti iki 15% elektros sąnaudų per mėnesį! Temperatūros gali būti matuojamos pagal: patalpos orą, grindis arba kombinuotai.
Išsirinkti
Programuojami su WIFI
Dažniausiai turi tas pačias funkcijas kaip ir programuojami termostatai, tačiau papildomai gali būti prijungiami prie namuose esančios WIFI stotelės. Šildymo sistemą galitėsite valdyti per programėlę savo išmaniajem telefone, kompiuteriuose, planšetėse ar net automobilyje. Savo namų temperatūrą kontroliuose net būdami darbe ar kelionėje.
Išsirinkti

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie elektrinius grindų šildymo kilimėlius (tinklelius)
Kokie priedai reikalingi elektriniam grindų šildymo kilimėliui?
Šildymo kilimėliui papildomi priedai nereikalingi. Pats kilimėlio anglies pluošto tinklelis yra lipnus, todėl jį yra labai paprasta pritvirtinti prie pagrindo. Grindų šildymo kilimėlis yra valdomas per termostatą, todėl rekomenduojame išsirinkti tam specialiai pritaikytus valdiklius paspaudus šią nuorodą: Termostatai elektriniam grindų šildymui
Grindų šildymo kilimėlis yra per ilgas - ar galiu kirpti?
Jeigu atsitiko taip, kad elektrinis grindų šildymo kilimėlis yra per ilgas ir norite jį patrumpinti - tik nekirpkite šildymo elemento (raudono / mėlyno kabelio). Vienintelė karpoma kilimėlio dalis yra lipnus anglies pluošto tinklelis.

Perkirpus ar kitaip pažeidus šildymo elementą (raudoną / mėlyną kabelį) kilimėlis nebeveiks išvis.
Neužtenka Jūsų didžiausio šildymo kilimėlio visai patlpai - ką daryti?
Tokiu atveju galite į termostatą prijungti du skirtingų dydžių kilimėlius. Juos reikia pakloti taip, kad abiejų šildymo kilimėlių maitinimo laidai ateitų į termostato potinkinę instaliacinę dėžutę. Bendra šildymo kilimėlių galia negali viršyti 16A arba 3,2 kW.

Maitinimo laidai pagal spalvas sujungiami tarpusavyje (ruda su ruda, mėlyna su mėlyna) ir prijungiami prie termostato. Apsauginis (pintas) ekranas sujungiamas su kitu apsauginiu (pintu) ekranu ir per atskirą kaladėlę prijungiamas prie geltonai žalio jėgos elektros kabelio laido.
Ar galimas grindų šildymo kilimėlis ant medinio pagrindo?
Taip galima! Iš pradžių OSB plokštė ar kito tipo medinis pagrindas yra padengiamas plonu plytelių klijų sluoksnių, tada ištiesiamas elektrinis grindų šildymo kilimėlis, o galiausiai klijuojamos plytelės.
Ar galimas šildymo kilimėlis ant senų plytelių?
Taip, galima! Tačiau senos plytelės iš pradžių turi būti atitinkamai paruoštos: gerai nuvalytos bei nuriebintos.
Pažeisto šildymo kabelio tvarkymas
Jei atsitiko taip, jog montavimo metu pažeidėte ar perkirpote šildymo kabelį, neišsigąskite, jį dar galima sutvarkyti.

Paspaudę žemiau pateiktą nuorodą mūsų parduotuvėje galite įsigyti specialų movų rinkinį pažeistam kabeliui sutvarkyti. Svarbu! Visus darbus turi atlikti kvalifikuotas elektrikas.

Remontinis movų komplektas šildymo kilimėliams ir kabeliams
Ar galimas šildymo kilimėlio montavimas ant sienos?
Elektriniai šildymo kilimėliai gali būti skirti ne tik grindų šildymui, tačiau ir sienų. Dažnai žmonės renkasi vietoj gyvatuko naudoti šildomą sieną, kurioje yra įmontuotas šildymo kilimėlis.

Kadangi elektrinis šildymo kilimėlis yra padarytas iš lipnaus anglies pluošto tinklelio, tad jį yra labai paprasta ir lengva pritvirtinti prie sienos.
magnifiercrosschevron-downarrow-rightcheckmark-circle