Grindinis šildymas - nemokamas montavimas bei minimalios išlaidos

Grindų šildymo montavimas namuose be betonavimo
Grindų šildymo montavimas namuose be betonavimo

Kaip įrengiamas grindinis šildymas elektra? Aktualu kiek kainuoja visos reikalingos medžiagos bei kiek išleisite per mėnesį elektrai? Paaiškinsime, kaip paskaičiuoti būsimas sąnaudas ir kaip neišleisti didelių pinigų montavimui.

Grindų šildymas infraraudonaisiais spinduliais - kas tai?

Tai yra pats inovatyviausias ir geriausias elektra šildomų grindų sprendimas šiuo metu. Anglies pluošto šildymo plėvelė yra ne vien patraukli savo kaina, bet ir lengvos instaliacijos aspektais -  plėvelę užtenka ištiesti ir sujungti tarpusavyje laidais. Šildymo plėvelei nereikalingas išlyginamasis betono sluoksnis, dėl mažo storio galima diegti ant nenuardyto seno grindinio. Sistemai reikia tik elektros tinklo, o naudojant programuojamus termostatus, leidžiančius nustatyti plėvelės veikimo diapazoną tam tikromis dienomis ir valandomis, dar labiau sumažinamos elektros suvartojimo išlaidos.

Kokiose patalpose bei po kokiomis grindų dangomis yra tinkamas grindinis šildymas elektra?

Šis grindinis šildymas gali būti pritaikomas beveik visose patalpose, kurias tik galite  įsivaizduoti: nuosavuose namuose bei butuose, sodybose, viešbučiuose bei svečių namuose, restoranuose, biuruose, sporto klubuose, vaikų darželiuose ir t. t.

Infraraudonųjų spindulių plėvelė pasižymi universalumu, nes ji tinkama montavimui po skirtingomis dangomis (parketas, laminatas, vinilas, mediena, keramikinės plytelės ir t.t). Dėl papildomos apsaugos programuojami termostatai dar turi grindų temperatūros daviklį, leidžiantį nusistatyti maksimalią grindų temperatūrą ir nesijaudinti dėl perkaitimo ar žalos grindims. Plėvelės šildomas plotas yra santykinai didesnis ir šiluma paskirstoma tolygiau nei alternatyvių vamzdelių, todėl išvengiamas nepageidaujantis šaltų zonų atsiradimas.

Kokia yra šildomų grindų kaina montuojant infraraudonųjų spindulių plėvelę?

Pasirinkus savo namus šildyti šia sistema, yra labai svarbu tiksliai apskaičiuoti kokį plotą grindų reikės iškloti plėvele. Dažniausiai yra padengiama 60-70% viso grindų ploto, nes plėvelė yra nemontuojama po pilno pagrindo baldais arba po tokiais, kurie neturi bent 3 cm aukščio kojelių. Plėvelė yra 50 cm arba 100 cm pločio, todėl reikia apskaičiuoti kiek juostų bus galima ištiesti. Pvz.: Jūsų kambario plotis 4,86 m. Tai reiškia, kad grindis galite padengti dviem būdais:

  • ištiesti 9 juostas su 50 cm pločio šildymo plėvele;
  • ištiesti 4 juostas su 100 cm pločio ir 1 juostą su 50 cm šildymo plėvele.

Infraraudonųjų spindulių plėvelės temperatūrai valdyti reikalingas termostatas. Lieka tik nuspręsti ar visam namui paskirsite tik vieną  termoreguliatorių, ar kiekvienam kambariui instaliuosite po atskirą norėdami dar labiau sumažinti šildymo išlaidas.

Kokios yra šio grindinio šildymo sąnaudos?

Norint sužinoti kuo tikslesnes elektros sąnaudas, reikia įvertinti būsto apšiltinimo būklę bei atsižvelgti į savo vartojimo įpročius. Kad viskas būtų paprasčiau, mūsų tinklalapyje yra integruota elektros sąnaudų skaičiuoklė.

Skaičiuoklėje įveskite savo namo parametrus, pasirinkite apšiltinimo klasę ir naudojimo būdą.

Skaičiuoklė sudaryta taip, jog šildymo sąnaudos yra paskaičiuojamos atsižvelgiant į statistiškai vidutinę lietuvišką žiemos temperatūrą palaikant kambariuose 21°C.

Kaip susimontuoti šildymo plėvelę pačiam?

Viskas labai paprasta ir greita. Tam, kad būtų aiškiau, siūlome pažiūrėti video medžiagą, kurioje parodomi visi etapai: pakloto patiesimas, šildymo plėvelės paklojimas ir sujungimas, apsauginės plėvelės panaudojimas bei laidų pajungimas prie termostato. Taip pat galite perskaityti pateiktas montavimo instrukcijas.

Jeigu reikia mūsų patarimo...

Jeigu vis dar turite neatsakytų klausimų ar reikia patarimo, susisiekite su mumis. Mūsų komanda padės apskaičiuoti kiek kainuos įsirengti grindinį šildymą Jūsų atveju. Taip pat papasakosime plačiau apie mūsų prekes bei visas montavimo subtilybes.

Na, o jeigu jau žinote kiek tiksliai visko reikės šios pažangios grindinio šildymo sistemos įrengimui, apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir pradėkite ruoštis būsto atnaujinimui jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Grindinis šildymas - nemokamas montavimas bei minimalios išlaidos
  1. Sveiki. Kiek kainuotu infrared grindų šildymas su montavimų. Nemelis , 1 kambarys 30 m.kv+ tualetas 5 m. kv
    Ir kiek greitai tai galesite padaryti
    Dekoju

    1. Laba diena, Irina. Tokiam plotui visus montavimo darbus galime padaryti per 1 darbo dieną. Paskambinkite mums telefonu pasitarti, išsiaiškinsime dėl planuojamų dangų, baldų užstatymo ir tada galėsime paskaičiuoti kainą. Mūsų telefono numeris: 863098920

  2. sveiki planuoju grindini sildyma isirengti vonioje ir virtuviai. Domina infraraudonuju spinduliu plevele. Kokie butu patarimai, rekomendacijos montavimo etapai, paklotas, apsauga ir ttt. Gal taikote kokias nuolaidas savo gaminiams?

magnifiercrosschevron-down