Infraraudonųjų spindulių plėvelė

Plonas elektrinis šildymo kilimėlis po laminatu, parketu ar vinilinėmis grindimis, storis vos 0,3 mm;
Padengiama apie 60-70% viso grindų ploto, todėl patalpos įšyla itin greitai, o elektros sąnaudos lieka mažos;
Puikūs klientų atsiliepimai apie infraraudonųjų spindulių plėvelę, kurie džiaugiasi mažomis elektros suvartojimo sąnaudomis.
Susisiekti pasiūlymui

Infraraudonųjų spindulių plėvelė

Grindinio šildymo infraraudonųjų spindulių plėvelė (arba anglies pluošto šildymo plėvelė) pasižymi itin aukštu energijos efektyvumu, nereikalauja profilaktinės priežiūros, o sąnaudos yra žemesnės lyginant su panašiomis technologijomis. Panaudojimo spektras labai platus, kadangi plėvelės storis tik 0,3mm bei nereikalingi kiti šildymo sistemas sudarantys elementai, pvz.: katilas, radiatorius, vamzdžiai ar atskirai įrengta nauja patalpa. Jokio sausėjančio oro ar kylančių dulkių! Infraraudonųjų spindulių plėvelės valdymas yra itin patogus naudojant išmanius grindų šildymo termostatus. Elektrinių šildomų grindų termostatai leidžia tiksliai reguliuoti temperatūrą naudojant programėlę mobiliuosiuose telefonuose.

Ši šildymo sistema gali būti naudojama ne tik kaip papildoma, bet ir kaip pagrindinė. Idealiai tinka kombinuoti su atsinaujinančios energijos šaltiniais (saulės baterijomis). Beje, anglies pluošto šildymo plėvelės kaina yra žemesnė net kelis kartus nei įsirengiant šildomas grindis vandeniu kartu su šilumos siurbliais, o šių šildymo sistemų elektros sąnaudos identiškomis sąlygomis yra beveik vienodos! Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelės našumas nekis 20 metų, o jai suteikiama garantija yra 5 metai.

Infraraudonųjų spindulių plėvelės montavimas

Infraraudonųjų spindulių plėvelė gali būti montuojama ant įvairių kietų pagrindų: betono, medinio pagrindo (OSB plokščių) ar kitų kietų paviršių. Visų pirma ant betoninio pagrindo yra sudedamas specialus paklotas, pvz. Pro Expert Mat 5, o tada pasirinkotse vietose ištiesiama infraraudonųjų spindulių plėvelė. Sujungus grindų šildymo plėvelės juostas laidais ir patikrinus ar sistema veikia tvarkingai, galima pradėti tiesti apsauginė polietileno peršvečiama plėvelė 50 µm (mikronų) storio. Ištiesus apsauginę plėvelę. Paskutiniame etape ant šildymo plėvelės yra montuojama pasrinta grindų danga: laminatas, parketlentės, vinilinės grindys.

Norite nemokamai išbandyti?

Paskambinkite mums dėl atsiėmimo
Susisiekti pasiūlymui

Išmanus valdymas

Infraraudonųjų spindulių plėvelė yra valdoma termostatų pagalba. Mūsų prekių kataloge Jūs rasite trijų skirtingų funkcionalumų termostatus, kurie padės sutaupyti šildymo išlaidoms bei į savo namus įnešti modernumo.
Mechaniniai
Mažo funkcionalumo termostatai. Šildymo sistemos veikimas nustatomas ratuko pasukimu nustačius sau jaukią kambario temperatūrą. Komplektacijoje yra grindų temperatūros daviklis, tačiau jis atlieka apsaugomąją funkciją.
Išsirinkti
Programuojami
Didelio funkcionalumo termostatai. Valdikliai jau turi LCD ekranus patogesniam valdymui. Galite nusistatyti šildymo sistemos veikimo tvarkaraštį kiekvienai savaitės dienai. Kiekvieną parą galite suskirstyti į 6 skirtingus laiko periodus, o kiekviename iš jų parinkti tikslų laiką bei sau tinkamą temperatūrą. Sumažindami kambarių temperatūrą kol būnate darbuose ar išvykę galite sutaupyti iki 15% elektros sąnaudų per mėnesį! Temperatūros gali būti matuojamos pagal: patalpos orą, grindis arba kombinuotai.
Išsirinkti
Programuojami su WIFI
Dažniausiai turi tas pačias funkcijas kaip ir programuojami termostatai, tačiau papildomai gali būti prijungiami prie namuose esančios WIFI stotelės. Šildymo sistemą galitėsite valdyti per programėlę savo išmaniajem telefone, kompiuteriuose, planšetėse ar net automobilyje. Savo namų temperatūrą kontroliuose net būdami darbe ar kelionėje.
Išsirinkti

Ką svarbu žinoti įsigyjant sistemą?

Dažniausiai užduodami klausimai apie infraraudonųjų (anglies pluošto) šildymo plėvelę
Kokie priedai reikalingi šildymo plėvelei?
Norint pačiam įsirengti šildomas grindis naudojant infraraudonųjų spindulių plėvelę Jums yra reikalingi šie priedai:

- Gnybtai (kiekvienai plėvelės juostai reikalingi 2 vnt.);
- Butilo izoliacinė juosta;
- Specialios replės gnybtams užspausti;
- Termostatas
- Paklotas pasižymintis didele šilumine varža;
- 2 x 1,5 mm2 elektros kabelis;
- Apsauginė skaidri polietileno plėvelė (25 – 50 mikronų storio).
Ar infraraudonųjų spindulių plėvelę galiu įsirengti ant medinio pagrindo?
Tikrai taip! Plėvelė gali būti montuojama ant betoninio ar medinio pagrindo. Dažnai žmonės susiduria su problema, jog antrame aukšte ant medinės perdangos nežino kaip įsirengti šildomas grindis. Su mūsų parduodama šildymo plėvele galėsite namuose turėti ne tik šiltas grindis rudenį ir žiemą, bet ir nauodita šią sistemą, kaip pagrindinę.
Ar tinkama šildymo plėvelė po laminatu, parketu, vinilu?
Tinkamos grindų dangos ant infraraudonųjų spindulių plėvelės yra šios: parketlentės, laminuotos, PVC (vinilinės), medinės bei kitos plaukiojančios grindų dangos yra tinkamos naudoti instaliavus infraraudonųjų spindulių plėvelę. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog minėtų dangų šiluminė varža neviršytų 0,15 m2K/W, nes priešingu atveju šildymo plėvelės efektyvumas sumažės ir elektros suvartojimo sąnaudos bus gerokai didesnės. Bet kokia grindų danga, kuri pasižymi prastu laidumu šilumai, nėra tinkama jokiai grindinio šildymo sistemai.
Ar galimas grindų šildymas ant medinės perdangos?
Elektrinis grindų šildymas pasižymi universalumu, nes grindų pagrindo tipas infraraudonųjų spindulių plėvelei neturi įtakos. Po šildymo plėvele patiesiamas specialus paklotas (5 mm storio), izoliuojantis šilumos sklidimą į pagrindą.
Ką daryti, jeigu viena iš infraraudonųjų spindulių plėvelės juostų nebešildo?
Nors grindų šildymo plėvelės gedimas yra itin retas atvejis tinkamai instaliavus šildymo sistemą, tokią problemą galima išspręsti ganėtinai paprastai. Jeigu nepavyksta identifikuoti neveikiančios elektrinio grindinio šildymo juostos jutiminiu būdu, reikia pasinaudoti termovizoriumi - tuomet aiškiai matysite šaltąją zoną. Geriausia yra tai, jog keičiant neveikiančią šildymo plėvelės juostą nereikia atjungti visos sistemos, todėl galėsite toliau mėgautis anglies pluošto plėvelės skleidžiama šiluma.
Ar galimas šildymo plėvelės montavimas po plytelėmis?
Kadangi plytelės montuojamos naudojant tam skirtus klijus, kurie prastai sukimba su infraraudonųjų spindulių plėvele dengiančia PET danga, po kurio laiko suklijuotos plytelės atšoktų nuo grindų paviršiaus. Šiuo atveju mes rekomenduojame naudoti šią sistemą: elektrinis grindų šildymo kilimėlis.
Kokį elektrinio grindinio šildymo termostatą naudoti?
Visi mūsų parduodami termostatai yra tinkami infraraudonųjų spindulių plėvelei bei kitoms elektrinio grindų šildymo sistemomis, tad pasirinkimas priklauso nuo pačio vartotojo. Jeigu norima išleisti kuo mažiau pinigų elektrinio grindinio šildymo sistemai, tuomet siūlome rinktis mechaninį grindų šildymo termostatą. Tačiau naudojant programuojamus termostatus galima sutaupyti ilgesnėje laiko perspektyvoje, nes pastarieji leidžia nustatyti tam tikrus grindinio šildymo sistemos veikimo periodus, o pasirinkus išmanųjį programuojamą valdiklį, patalpos temperatūrą galima reguliuoti per išmanųjį telefoną, turintį prieigą prie WiFi arba mobilaus interneto.
Infraraudonųjų spindulių plėvelės pritaikymas kitur
Žmonių kūrybiškumas ir infraraudonųjų spindulių plėvelės ypatumai leidžia šildymo plėvelę naudoti ne tik grindų šildymui, bet ir sodininkystėje. Kadangi šis plonas šildymo kilimėlis yra padengtas PET danga, pasižyminčia atsparumu drėgmei, erozijai, aukštai temperatūrai ir mechaniniu tvirtumu, tai šildymo plėvelę galima naudoti įvairių augalų sėklų daiginimui. Sukonstruojamos specialios spintos, ant kurių lentynų patiesiama elektrinio šildymo plėvelė, o ant jos pastatomi sodinukai. Infraraudonieji spinduliai perduoda reikalingą šilumą augalams nedarydami neigiamos įtakos natūraliam augimo procesui.
magnifiercrosschevron-downarrow-rightcheckmark-circle