0.00 

Prekės krepšelyje:

Krepšelyje nėra produktų.

0

Infraraudonųjų spindulių plėvelė

Infraraudonųjų spindulių plėvelės
pagrindiniai privalumai

Kuo ji yra geresnė už kitas šildymo sistemas?
LENGVAI MONTUOJAMA
Šildymo plėvelę pajungti nereikia specialių inžinerinių žinių, todėl montavimo darbus galėsite atlikti ir patys peržiūrėję visas instrukcijas.
GREITAI ŠYLA
Grindys pasidaro šiltos vos po 20-25 minučių nuo įjungimo momento, todėl ši sistema yra labai taupi bei efektyvi.
NEREIKALINGA PRIEŽIŪRA
Infraredinio šildymo sistemai nereikalingi jokie profilaktiniai darbai, todėl nereikės nerimauti dėl papildomų išlaidų.
PATOGUS VALDYMAS
Išmanių termostatų pagalba galėsite suprogramuoti kokią valandą ir kokią temperatūrą palaikyti. Taip pat šildymą galėsite kontroliuoti ir per išmanųjį telefoną būnant toli nuo namų.
TINKA PO DAUGUMA GRINDŲ
Laminatas, parketas, vinilas, plytelės ir kitos populiarios grindų rūšys yra puikiai suderinamos su infraraudonųjų spindulių plėvele.
NEKENKIA SVEIKATAI
Infraraudonieji spinduliai visiškai nekenkia žmogaus sveikatai. O didžiausias privalumas, kad ši plėvelė šildo paviršių, todėl nebūna sukeliamos dulkės nuo grindų.

Kodėl šis grindinis šildymas elektra labiausiai apsimoka iš visų būdų?

Infraraudonųjų spindulių plėvelė turi daugiausiai privalumų iš visų šiuo metu prieinamų šildymo sistemų ir yra tinkama beveik visiems projektams.
Plėvelė pasižymi itin aukštu energijos efektyvumu, nereikalauja profilaktinės priežiūros, o sąnaudos yra žemesnės lyginant su panašiomis technologijomis. Panaudojimo spektras labai platus, kadangi plėvelės storis tik 0,3mm bei nereikalingi kiti šildymo sistemas sudarantys elementai, pvz.: katilas, radiatorius, vamzdžiai ar atskirai įrengta nauja patalpa. Jokio sausėjančio oro ar kylančių dulkių! Plėvelė užtikrins maksimalų komfortą jūsų namuose naudojant išmaniuosius termostatus, kurie leidžia tiksliai reguliuoti temperatūrą naudojant netgi mobiliuosius telefonus.

Ši šildymo sistema gali būti naudojama ne tik kaip papildoma, bet ir kaip pagrindinė. Idealiai tinka kombinuoti su atsinaujinančios energijos šaltiniais. Šis produkto kainos ir kokybės santykis griauna visuomenėje paplitusius mitus apie brangiai kainuojantį elektrinį šildymą. Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelės našumas nekis 20 metų, o jai suteikiama garantija yra 5 metai.

Kaip montuojama grindinio šildymo plėvelė?

Keli metai atgal turėti savo namuose grindinį šildymą buvo prabanga. Tačiau DEVINERA.COM šildymo sistema padarė tokio tipo šildymą efektyviu, patogiu ir lengvai prieinamu. Įsirengus šią šildymo plėvelę savo namuose, Jums nebereikės sukti galvos dėl šaltų grindų rudenį, žiemą bei pavasarį. Šildymo plėvelė galės būti naudojama ne tik grindiniam šildymui, tačiau ir kaip pagrindinė šildymo sistema.
SĄNAUDŲ SKAIČIUOKLĖ

MĖNESINIŲ ŠILDYMO SĄNAUDŲ SKAIČIUOKLĖ

1 žingsnis
Įveskite namo parametrus
2 žingsnis
Gaukite paskaičiavimus
3 žingsnis
Rezervuokite konsultaciją
4 žingsnis
Mes Jums paskambinsime, jei reikės papildomų duomenų
KAIP MONTUOJAMA?

Mūsų komanda kokybiškai atlieka visus montavimo darbus, tačiau juos galite atlikti ir patys.

Dažniausiai Užduodami Klausimai apie infraraudonųjų spindulių plėvelę

Paspauskite ant Jus dominančios temos ir peržiūrėkite pateiktą atsakymą. Jeigu dar turite papildomų klausimų, skambinkite mums pateiktais telefono numeriais.
1.
Ar šildymo plėvelė gali sugadinti mano grindų dangą?
Šildymo plėvelei veikti reikalingas temperatūros valdiklis. Su šiuo valdikliu jūs galite reguliuoti šilumą pagal kambaryje esančią oro temperatūrą arba pagal grindų temperatūrą. Termostate yra nustatoma maksimali temperatūra, kurią šildymo plėvelė gali pasiekti, todėl grindys niekada neperkais.

Be to, labai svarbu, kad pardavėjas patvirtintų, jog Jūsų pirkta grindų danga yra sertifikuota bei tinkama naudoti ant šildomo paviršiaus. Jeigu taip, tokiu atveju Jūsų grindų dangai nieko neatsitiks.
2.
Ar ji saugi sveikatai?
Infraraudonieji spiduliai yra šiluma, kurią ne tik jaučia, bet ir išskiria mūsų kūnas. Plėvelės generuojami tolimosios srities infraraudonieji spinduliai pasižymi mažesniu dažniu nei pati regimoji šviesa, todėl jie turi mažesnį poveikį organizmui. Svarbiausia yra tai, kad beveik visa spinduliuotė tenka grindų dangai, kuri paskui šilumą atiduoda konvekcijos ir laidumo būdu.
3.
Ar užteks tik plėvelės sušildyti namus žiemą?
Jeigu Jūsų atnaujinamas būstas turi langus ir duris, tada taip, plėvelė sušildys namus net ir šalčiausios žiemos Lietuvoje metu!
4.
Kokios elektros sąnaudos šios plėvelės?
Mes turime specialią skaičiuoklę, kurioje įvedę atnaujinamo būsto matmenis galėsite preliminariai pažiūrėti kokios bus elektros sąnaudos. Paspauskite apačioje pasižiūrėti skaičiavimus.
SĄNAUDŲ SKAIČIUOKLĖ
5.
Ar šildomas grindis galiu turėti ant medinio pagrindo?
Tikrai taip! Plėvelė gali būti montuojama ant betoninio ar medinio pagrindo. Dažnai žmonės susiduria su problema, jog antrame aukšte ant medinės perdangos nežino kaip įsirengti šildomas grindis. Su mūsų parduodama šildymo plėvele galėsite namuose turėti ne tik šiltas grindis rudenį ir žiemą, bet ir nauodita šią sistemą, kaip pagrindinę.
6.
Ar galiu pats įsirengti šią šildymo sistemą savo namuose?
Žinoma, jeigu mokate naudotis žirklėmis, peiliu ir lipnia juosta. Susisiekite su mumis ir mes atsiųsime visas montavimo instrukcijas peržiūrėti kaip teisingai atlikti montavimo darbus. Tačiau, jeigu abejojate savo įgūdžiais ar norite palikti viską specialistams, tada tai galime padaryti ir mes!
magnifiercrosschevron-down