Natūralaus šildymo infraraudonųjų spindulių plokštė SolBee SBP 300 C WhiteNatūralaus šildymo infraraudonųjų spindulių plokštė SolBee SBP / galinė dalisNatūralaus šildymo infraraudonųjų spindulių plokštės, baltos spalvos / sumontuota lubose

Natūralaus šildymo infraraudonųjų spindulių plokštė SolBee SBP 300W

Prekės ženklas:
SolBee

139.00 142.01 

Visa Mastercard American Express PayPal Diners Club Discover

Natūralaus šildymo (infraraudonųjų spindulių) plokštės SolBee skirtos gyvenamųjų, komercinių ir visuomeninės paskirties patalpų šildymui. Natūralaus šildymo plokštės skleidžiama šiluma tolygiai pasiskirsto šildomoje patalpoje, pasiekdama daiktus ir sienas. Šildymo metu yra džiovinamos sienos, nes skleidžiama šiluma pašalina drėgmę, pelėsius ir grybelius. Vėliau oras vėl pašildomas nuo sušilusių sienų ir daiktų. Suteikiame 5 metų garantiją.

Aprašymas
+
Techninis aprašymas
+
Rekomenduojamos prekės
+
Pristatymas
PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE:

Visos prekės yra išsiunčiamos per 1 - 2 darbo dienas paštomatais, o prekėms, kurios yra per didelės, siunčiame tiesiai į namus.
Pagal užsakymo metu registruotą pristatymo adresą parenkame artimiausiai esantį paštomatą.

Prekių pristatymui naudojamės populiariausiomis kurjerių tarnybomis: LP Express, Omniva, DPD.

Prekės aprašymas

Bendras aprašymas

Natūralaus šildymo infraraudonųjų spindulių plokštė yra lengvai integruojama į patalpų interjerą, dažniausiai lubose ar sienose. Montuojant plokštes ant lubų, jos yra tvirtinamos kartu su pakabinamų lubų sistemomis Amstrong, Thermatex, Rockfon ir kitomis, kurių matmenys yra 600 x 600, 600 x 1200 ir 1200 x 1200 mm. Tvirtinant plokštes prie sienos, dalis šilumos bus atiduodama ir konvekcijos principu. Minimalistinis bei modernus šildymo plokštės dizainas patalpose nekrenta į akis, neapkrauna interjero bei neužima daug vietos.

Rekomenduojamas  natūralaus šildymo infraraudonųjų spindulių plokšių montavimo aukštis 2,4 - 2,7 m.

 

Plokščių efektyvumas bei nauda

Plokštės SolBee skleidžiami spinduliai yra ilgosios infraraudonųjų spindulių (šilumos) bangos ir yra visiškai saugios žmonėms bei gyvūnams. Minėtas spinduliavimas yra netgi naudingas gyviems organizmams. Taip yra stiprinama organizmo imuninė sistema, sunaikinamos kai kurios hepatito viruso rūšys, sergantiems diabetu padidėja gaminamo insulino kiekis, o spartėjanti kraujo cirkuliacija raumenyse skatina metabolizmą (medžiagų apykaitą).

Infraraudonųjų spindulių plokštė šildymo metu skleidžia infraraudonuosius spindulius, kurie įšildo patalpoje esančius daiktus, sienas, efektyviai pašalinamas drėgmės perteklius. Įšilę paviršiai taip pat pradeda akumuliuoti šilumą į visą erdvę, atsiranda daugiau šilumos šaltinių.

Natūralaus šildymo plokštės yra plonos (3 cm), todėl užima nedaug vietos. Visa plokštės generuojama šiluma yra nukreipiama nuo priekinės dalies į aplinką. Galinė šildytuvo plokštė nekaista, dėl jos viduje esančio izoliacinio sluoksnio.

 

Komplektavimas ir valdymas

Infraraudonųjų spindulių plokštė gali būti komplektuojama su 1,9 metro pajungimo laidu ir kištuku arba su 1 metro pajungimo laidu be kištuko. Jas rekomenduojame valdyti kambario (patalpos) termostatu. Kambario (patalpos) termostatas palaiko nustatytą oro temperatūrą patalpoje ir įjungia plokštę, jei reikia pakelti temperatūrą, ar išjungia plokštę, kai nustatyta temperatūra yra pasiekiama.

Visos plokštės yra gaminamos baltos spalvos. Spalvos kodas RAL9016.

 

Techninis aprašymas

Modelis
SBP 300 C White
Galia, W
300
Įtampa, V
230
Dažnis, Hz
50
Šildomas plotas, m2
2 - 4
Svoris, kg
6,60
Išmatavimai (be kronšteinų), mm
592 x 592 x 30
Apsaugos klasė
IP44
Tvirtinimo kronšteinas
Yra
Instrukcijos

Populiarios kategorijos

Lengvam valdymui

Išmanūs bei programuojami termostatai elektriniam grindų šildymui

Elektrinis grindų šildymas

Infraraudonųjų spindulių plėvelė, elektriniai kilimėliai bei kabeliai
magnifiercrosschevron-down