Išmanūs šviesos jungikliai - kaip įnešti modernumo į namus?

Išmanūs šviesos jungikliai - kaip įnešti jaukumo į namus?
Išmanūs šviesos jungikliai - kaip įnešti jaukumo į namus?

Išmanūs šviesos jungikliai, telefonai, termostatai ir dar kiti įvairūs išmanūs prietaisai, kurių jau yra apstu mūsų buityje. Šie įrenginiai yra skirti palengvinti mūsų atliekamus darbus namuose, sutaupyti laiko ir pinigų. Kadangi išmanių prietaisų yra tikrai didelė gausa, tad apžvelkime išmaniųjų šviesos jungiklių naudą kasdieniame gyvenime, kokiame būste juos galima pritaikyti bei kiek tai kainuos.

Ką reiškia sąvoka „išmanus namų apšvietimas“?

Išmanus apšvietimas – tai sistema, kuri gali būti kontroliuojama nuotoliniu būdu naudojantis išmaniojo telefono programėle, kuriai reikalingas internetas. Išvykote iš namų ir palikote šviesas? Norite, kad namo fasado apšvietimas įsijungtų ir išsijungtų tam tikromis valandomis? O gal būtų visai patogu, jeigu įsijungtumėte filmą per ir kambaryje liktų tik tam tikros šviesos? Visus šiuos paminėtus dalykus yra tikrai nesunku padaryti ir pačiam, tačiau ar susimąstėte kaip būtų smagu, jeigu visa tai padarytų kažkas už jus?

Kaip veikia ir kaip montuojamas išmanus šviesos jungiklis?

Nepriklausomai nuo to, ar tai standartinis šviesos jungiklis, ar tai išmanus šviesos jungiklis, abu tipai yra montuojami standartinėse montavimo dėžutėse. Tad jeigu turite senos statybos būstą, jums nereikia jaudintis ir galvoti, kad išleisite visą savo atlyginimą šiam atnaujinimui. Atjungsite senąjį šviesos jungiklį ir toje pačioje vietoje jau galėsite sumontuoti naująjį išmanų jungiklį. Kitas būtinas dalykas – internetas namuose. Savo telefone prisijungti prie WIFI bevielio ryšio stotelės, atsisiųskite programėlę bei paspauskite vieną mygtuką ir vos per 2 minutes jau turėsite išmanųjį šviesos jungiklį savo namuose. Telefono programėleje galėsite įjungti ar išjungti šviesas, matyti šviestuvo statusą, nusistatyti laiką ar momentą kada apšvietimas įsijungs ar išsijungs.

Kiek kainuoja išmanus apšvietimas?

Per paskutinius 10 metų išmanios apšvietimo sistemos tapo prieinamos kiekviename būste. Nors iš pradžių ši sistema buvo demonstruojama įvairiose parodose, kaip prabangos prekė, tačiau dabar kainos yra prieinamos visiems. Peržvelkite kiek kainuoja mūsų rekomenduojami išmanūs šviesos jungikliai.

Pagrindiniai šio išmanaus namų apšvietimo aspektai

Būkime nuoširdūs, tačiau pagrindinis dalykas, kodėl mes norime išmanaus apšvietimo, tai tam, kad namai atrodytų kuo labiau šiuolaikiški. Automatinis šviesų pritemdymas įsijungus televizorių, valdymas per išmanųjį telefoną ar net balsu, tai dalykai, kurie sužavės kiekvieną jūsų draugą ar šeimos narį. Beje, yra ir kitų priežasčių, kodėl verta investuoti į šią technologiją. Kiekvienam žmogui rūpi jo namų saugumas. Išmaniųjų šviesos jungiklių pagalba galėsite įjungti lauko ar vidaus šviesas, kai nieko nebus namuose. Taip galėsite išvengti nepageidaujamo dėmesio savo namams.

Išmanusis apšvietimas turi ir kitų praktiškų privalumų. Ar pastebėjote, kad namuose yra sumontuotų jungiklių nepatogiose vietose ar net reikalingas papildomas jungiklis kitame koridoriaus gale, kad nereiktų papildomai pasišviesti žibintuvėliu? Tad kam švaistyti pinigus ir laiką, jeigu galite susimontuoti telefonu valdomus jungiklius? Pagalvokite ir apie žmones, kurie turi judėjimo ar kitų sveikatos problemų. Manau sutiksite su manimi, kad vieno mygtuko paspaudimas telefone ar balsu valdoma sistema gali palengvinti sunkiai vaikštančio ar judančio žmogaus buitį.

Nepamirškite, kad išmanios valdymo sistemos būstui suteikia modernumo jausmą bei padidina jo vertę. Potencialus būsto pirkėjas ar nuomininkas atkreips dėmesį į patalpų patogumą bei šiuolaikiškumą. Išvaizdūs, išmanūs bei rankai labai patogūs jungikliai atsipirks  su kaupu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį. 
Peržiūrėti krepšelį
magnifiercrosschevron-down