Modulinis namas: kaina, šildymas, atsiliepimai

Modulinis namas: kaina, šildymas, atsiliepimai.
Modulinis namas: kaina, šildymas, atsiliepimai.

Modulinis namas - vis dažniau Lietuvoje pasirenkamas kaip gyvenamojo namo tipo modelis. Šie būsto sprendimai Lietuvoje sparčiai tampa populiariais dėl savo greito pastatymo, kuris trunka vos kelis mėnesius, prieinamų kainų ir patogaus naudojimo. Pabandykime apžvelgti šį modernų ir efektyvų gyvenamojo būsto pasirinkimą.

Privalumai

Greitai įrengiamas modulinis namas

Vienas iš didžiausių privalumų yra greitas modulinių namų montavimas. Dažna įmonė, kuri gamina būtent šio tipo namus, savo internetiniuose puslapiuose deklaruoja, kad procesas nuo sutarties pasirašymo iki "raktų atidavimo" trunka vos 3-4 mėnesius!

Taip yra ne tik sutaupoma daugybė laiko, bet ir taip sumažinamos statybos sąnaudos. Be to, moduliniai namai gali būti lengvai pritaikomi prie individualių poreikių ir pageidavimų.

3 2

Ilgaamžiškumas bei ekonomiškumas

Modulinis namas yra projektuojamas ir statomas atsižvelgiant į Lietuvoje taikomus statybos standartus, todėl gali būti lygiai taip pat patvarus kaip tradicinis namas. Tačiau statybų proceso metu vistiek yra rekomenduojama sekti, kad visos naudojamos medžiagos būtų kokybiškos ir patvarios.

Kaina

Modulinių namų kaina įprastai yra žemesnė nei standartinio mūriniu būsto dėl itin efektyvaus gamybos proceso. Dažnai šie namai surenkami įmonių sandėliuose ar angaruose, o tik po to transportuojami į užsakovų sklypus.

Be to, gamintojai gali naudotis masinės gamybos privalumais, dėl kurių atsiranda galimybė pasiūlyti konkurencingas kainas galutiniam vartotojui.

Šis būsto sprendimas gali itin sumažinti būsto kainas, nes yra stipriai sutrumpinama gamybos proceso trukmė, logistikos išlaidos bei statybinių žaliavų savikaina. Todėl dažnas klientas gali įsigyti ženkliai pigesnį namą neprarandant funkcionalumo ar kokybės.

Šildymas

Bendradarbiaudami su skirtingais modulinių namų gamintojais dirbančiais Lietuvoje, pastebėjome, kad šio tipo būstu besidominčiam žmogui nesinori pagridiniam šildymui naudoti kondicionierių, šilumos siurblį oras - oras. Žiemos metu yra labai stipriai išsausinamas oras, reikalingi papildomi drėkintuvai, nenutrūkstamas kondicionieriaus veikimo garsas, dulkių pasklidimas po visą patalpą. Galų gale šildantis kondicionieriumi sezoniškai lankomą modulinį namuką neišvengiamai jaučiamas diskomfortas dėl šaltų grindų. Šios priežastys skatina ieškoti tinkamesnio šildymo sprendimo.

Grindų šildymas

Šildyti modulinius namus galima taip pat ekonomiškai bei efektyviai naudojant grindinį šildymą infraraudonųjų spindulių plėvele. Skandinavijos šalyse itin populiari šildymo sistema, paskutinius keletą metų pradėjo būti plačiai naudojama ir modulinių namų gamintojų Lietuvoje.

Modulinis namas bei jame įrengtas grindinis šildymas infraraudonųjų spindulių plėvele

Aukštas efektyvumas bei žema kaina

Kadangi grindiniam šildymui naudojama infraraudonųjų spindulių plėvelė yra montuojama iškart po grindų danga (laminatu, parketu), todėl nuo įjungimo momento šiluma juntama vos po 15 minučių. Didelis ir tolygiai šildomas grindų plotas, greitas šilumos perdavimas, efektyviai šildanti plėvelė - pagrindiniai aspektai, dėl kurių infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė tampa pasirinkimu nr. 1.

Svarbu pabrėžti, kad infraraudonųjų spindulių plėvelę galima valdyti nuotoliniu būdu per išmaniojo telefono programėlę būnant bet kurioje pasaulio vietoje. Dažnu atveju klientai nurodo, kad šildymą moduliniuose nameliuose įjungia prieš 2-3 valandas iki atvykimo. Rezultatas: optimali kambario temperatūra bei šiltos grindys.

Pačios šildymo sistemos įrengimas yra ganėtinai paprastas bei greitas, todėl ši dalis tikrai neišdidina visos būsto įrengimo kainos. Specialistų atliekami montavimo darbai pilnai įvykdomi per vieną darbo dieną.

Naudojant infraraudonųjų spindulių plėvelę kaip pagrindinę ar papildomą šildymo sistemą galima kiekviename kambaryje temperatūras reguliuoti individualiai. Protingai valdoma sistema pasidaro dar ekonomiškesnė bei patrauklesnė.

Atsiliepimai

Modulinius namus užsisakę žmonės džiaugiasi, kad modulinių namų statyba užtrunka tik kelis mėnesius. Tačiau nepaisant greičio, klientai pabrėžia ir aukštą kokybę. Naujoji gyvenamoji erdvė ne tik pastatoma greitai, bet yra ilgalaikiška ir patvari.

Šio tipo namai yra puikus įrodymas, kad modernus ir kokybiškas būstas gali būti pasiekiamas be didelių finansinių įsipareigojimų. Klientai teigia, kad tai yra vienas iš pagrindinių faktorių, lemiančių jų pasirinkimą šiam gyvenamojo būsto modeliui.

Žinoma, geriausias būstas yra tas, kuriame jaučiamasi patogiai, o šildymo sistema yra esminis elementas. Klientai dalinasi savo patirtimi naudojant grindų šildymą infraraudonųjų spindulių plevele. Jie teigia, kad šis šildymo būdas ne tik efektyvus, bet ir sukuria jaukią bei malonią šilumą namuose.

Moduliniai namai išties atveria duris naujoviškam ir komfortiškam gyvenimui. Klientų atsiliepimai liudija apie tai, kaip šis gyvenamojo būsto modelis atitinka jų lūkesčius ir tampa tikru džiaugsmo šaltiniu. Tai ne tik modernus būstas, bet ir investicija į kokybišką gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

magnifiercrosschevron-down