Portfolio

Ką būtina nuspręsti prieš įsirengiant grindinį šildymą bute?

Labai svarbu nuspręsti į kelias valdymas zonas bus padalintas butas bei kuriose vietose sumontuotas šildymo sistemos valdymas (toliau – termostatas). Todėl iš anksto turi būti paruošti laidai termostato pajungimui.

Klientui pasiūlėme visą 52 kvadratinių metrų butą suskirstyti į tris valdymo zonas: svetainę, miegamąjį bei vonios kambarį. Kiekviename iš šių kambarių įrengėme po atskirą išmanųjį termostatą.

DSC 0191 scaled 1
Kokią šildymo plėvelę rinktis?

Jeigu Jūsų bute yra centrinis šildymas, kiekviename kambaryje įrengtas atskiras radiatorius, tai užteks 80W/m² galingumo infraraudonųjų spindulių šildymo kilimėlio. Tai bus puiki papildoma ir be galo ekonomiška šildymo sistema ypač tada, kai pavasarį šildymas išjungiamas per anksti, o rudenį įjungiamas per vėlai.

Tačiau, jeigu neturite gyvenamosiose patalpose visiškai jokios šildymo sistemos, rekomenduojame montuoti šildymo plėvelę 150W/m² galingumo, nes plėvelė atstos pagrindinę šildymo sistemą.

DSC 0202 scaled 1
Pagrindiniai privalumai elektrinio grindinio šildymo daugiabutyje

Nuo šiol šildymo sezoną galite pradėti ar pabaigti pagal savo individualius poreikius. Išvykus atostogauti ar būnant darbe savo buto temperatūra reguliuokite išmaniaisiais termostatais, kurie turi mobiliąją programėlę, leidžiančią keisti termostato parametrus, sukurti skirtingus laikų periodus, kurių metu plėvelė veikia silpniausiu rėžimu, tad sutaupysite papildomų pinigų. Mūsų moderni šildymo sistema yra visiškai nepastebima ir neužima jokios vietos! Šildymo sistemai valdyti užtenka išmanaus termostato, kuris pagyvins Jūsų atnaujinamą būstą, montuojamo sienoje.

“Visa ši šildymo sistema yra labai patogi. Valdymas labai paprastas. Bute visiškai nepraradau jokios vietos. Tuo labiau, net nesitikėjau, kad parketas gali sušilti taip greitai” – džiaugėsi mūsų klientas.

DSC 0220 scaled 1
Kiek kainuos įsirengti šildomas grindis bute?

Savaime suprantama, kad viskas priklausys nuo Jūsų buto kvadratūros ir nuo norimų termostatų modelių. Tačiau pabandykime paskaičiuoti pagal mūsų įrengtą butą. Jums reikės:

  • Grindinio šildymo plėvelės – 20-25 kvadratinių metrų.
  • Instaliacinių medžiagų: gnybtų (priklauso nuo juostų skaičiaus, tačiau gali prireikti apie 20-30 vnt.), butilo izoliacinės juostos (gali prireikti 1-2 vnt.) bei laidų šildymo plėvelei sujungti;
  • Taip pat reikės 3 termostatų: voniai, svetainei, miegamajam. Valdiklių kainos svyruoja nuo 30 iki 120 eurų priklausomai nuo norimo termostato funkcionalumo.

Belieka nuspręsti ar visus montavimo darbus norėsite atlikti patys ar patikėsite tai specialistų komandai, kuri visą šildymo sistemą Jūsų bute įrengtų per 1 darbo dieną.

Nuo ko pradėti, jeigu aš noriu įsirengti šio tipo šildomas grindis?

Norint susimontuoti šildomas grindis reikia žinoti reikalingą infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelės kiekį. Paskaičiavimus galite atlikti patys arba tiesiog susisiekti su mūsų komanda, kuri visą darbą nemokamai padarys už Jus. Žinodami reikiamą plėvelės kiekį  išsirinkite modelį, termoreguliatorius šildomų grindų temperatūrai valdyti bei visas prekes sudėkite į krepšelį. Mūsų internetinėje parduotuvėje įsidėję reikalingas prekes į krepšelį ir apmokėję užsakymą jau po 1- 2 darbo dienų gausite užsakytas prekes.

Grindinis šildymas bute per 1 dieną

Trumpas projekto aprašymas
Anksčiau dažname suprojektuotame daugiabutyje buvo numatomas centrinis šildymas vandeniu, reikalaujantis kasmetinės patikros, o patys radiatoriai užėmė ir taip nedideliame bute reikalingą dalį laisvos vietos. Ką jau bekalbėti apie užtęstą šildymo sezoną su didelėmis išlaidomis. Laikas atsisveikinti su senomis technologijomis ir užleisti vietą naujesnėms kaip tai padarė vienas iš mūsų klientų susimontuodamas savo bute elektrinį grindinį šildymą.
Vieta
Vilnius
Dydis
52 kvadratiniai metrai
Sistema
IRS plėvelė + kilimėlis
Metai
2021
magnifiercrosschevron-down