Portfolio

Šį kartą norime papasakoti apie kiek smulkesnį projektą, tačiau manome, kad apie šį atliktą darbą bus įdomu pasiskaityti daugumai pirčių bei įvairių sodo namelių savininkams. 

Sulaukėme skambučio iš žmogaus, kuris įsirenginėjo nedidelę pirtelę šalia savo namo. Klientas minėjo, jog ieškojo internete įvairių šildymo būdų, kurie būtų efektyvūs, tačiau suprato, kad norint į nedidelę patalpą įsirengti šildymą, gali būti labai brangu.

IMG 3558 scaled 1

Pagrindiniai kliento keliami reikalavimai šildymo sistemai buvo labai paprasti:

  • kad šildymo sistema neužimtų daug vietos. Tai reiškia, kad nebūtų papildomų vamzdžių, radiatorių;
  • kad vėsiuoju laikotarpiu būtų galima palaikyti bent 10°C temperatūrą;
  • kad užkūrus pirtį nesikauptų daug drėgmės ant grindų;
  • visi šildymo montavimo darbai bei medžiagos nekainuotų krūvos pinigų.
IMG 3555 scaled 1

Pirmo skambučio metu papasakojome apie Devinera parduodamą infraraudonųjų spindulių plėvelę, kuri yra labai plona, greitai ir lengvai montuojama, o kaina tikrai bus prieinama.

Atvykę pas klientą, grindinį šildymą pirties prieangyje įrengėme per nepilnas dvi valandas. Įgyvendinto projekto metu sumontavome 6,5 kv. m. infraraudonųjų spindulių plėvelės. Ši plėvelė klientui bus labai naudinga, kadangi užkūrus pirtį ir joje nusimaudžius grindys tampa šlapios ir slidžios, tačiau įjungus mūsų šildymo plėvelę, grindų danga sušyla per 15-20 minučių, todėl drėgmė labai greitai išgaruos.

IMG 3557 scaled 1

Taip pat klientas pasirinko programuojamą elektrinio grindinio šildymo valdiklį. Jį prijungėme prie WiFi tinklo ir sukonfigūravome su šeimininko išmaniuoju telefonu, kad šildymo nereikėtų reguliuoti savarankiškai vaikščiojant iki pirtelės 2-3 kartus per parą, o visus veiksmus būtų galima atlikti tiesiog sėdint namuose.

Kadangi ištiesus šildymo plėvelę jokių papildomų betonavimo darbų atlikti nebereikia, todėl klientas jau mums renkantis įrankius pradėjo grindų montavimo darbus. Ant grindinio šildymo plėvelės buvo pasirinkta montuoti vinilinę grindų dangą, kuri bus atsparesnė vandeniui.

20190916 202106405

Kokia gavosi elektrinio grindinio šildymo montavimo kaina su medžiagomis, termostatais bei darbais?

Įrengimo metu buvo pirkta:

Grindinio šildymo įrengimas pirtyje, be betonavimo

Trumpas projekto aprašymas
Vieta
Ukmergė
Patalpų dydis
18 kv. m.
Sistemos
Anglies pluošto plėvelė
Metai
2020
magnifiercrosschevron-down