Vamzdžių užšalimas - kaip išvengti didelių netikėtų išlaidų?

Vamzdžių užšalimas - kaip išvengti didelių netikėtų išlaidų?
Vamzdžių užšalimas - kaip išvengti didelių netikėtų išlaidų?

Žiema yra vienas iš gražiausių metų laikų – blizgantis sniegas, jaukūs pasisėdėjimai prie židinio bei įvairios lauko pramogos šiuo sezonu. Tačiau žemai nukritusi temperatūra bei gausybė sniego gali atnešti ir daug rūpesčių individualių namų savininkams. Slidūs įvažiavimai bei laiptai, vamzdžių užšalimas, didžiuliai kabantys varvekliai ar stipriai apsnigti stogai gali pakenkti jūsų turtui ar net jūsų pačių sveikatai. „Devinera“ komanda bendradarbiaudama su „Comfort Heat“ paruošė keletą patarimų, kaip lengvai užkirsti kelią šalčių keliamoms problemoms atsirasti.

Vamzdžių užšalimas - dažniausiai pasitaikanti problema

Kaip rodo statistika – paspaudus didesniam šaltukui žmonės užplūsta inžinerinių tinklų specialistus dėl trūkusių vamzdžių ar užšalusio vandens. Tik atsitikus nelaimei yra pradedama ieškoti būdų kaip greitai ir pigiai išspręsti šias problemas. Tenka išgirsti įvairių „ūkiškų“ sprendimo būdų: pilamas karštas vanduo į unitazą, naudojama karšta plaukų džiovintuvo oro srovė ar rankšluosčiais apklojami vamzdžiai. Kartais tokie bandymai būna sėkmingi, tačiau dažniausiai tenka pasitelkti brangiai kainuojančias specialistų paslaugas.

Koks yra tinkamas sprendimo būdas?

Vamzdynus, kurie sumontuoti mažai šildomose patalpose ar atviroje teritorijoje būtina šildyti. Jeigu ilgesnį laiką temperatūra patalpoje nukrenta žemiau nulio, vamzdynai užšąla. Ne visada yra galimybė apsaugoti juos nuo šalčio, naudojant tinkamą termoizoliaciją ar giliai užkasant. O ilgesnį laiką paspaudus šaltukui, nepadeda ir šios priemonės. Taip pat užšala prietaisai – vandens skaitikliai bei siurbliai. Kad išvengti šių problemų naudokite efektyvią bei greitai montuojamą priemonę – savireguliuojantį šildymo kabelį. Savireguliuojantys šildomiai kabeliai montuojami vamzdžio viduje arba tiesiog apsukami išorėje. Pats prijungimas yra dar paprastesnis – užtenka įkišti kištuką į elektros lizdą. Tiesa, reikia paminėti, kad savaiminio reguliavimo kabeliai išskiria šilumos kiekį priklausomai nuo temperatūros, todėl elektros sunaudojama optimaliai, ne daugiau, nei kainuotų susprogusių vamzdžių pakeitimas arba rūpesčiai praradus vandens tiekimą.

Reikia pagalbos?

Kiekvieno žmogaus turimas būstas yra individualus, inžineriniai sprendimai taip pat skirtingi, todėl greičiausiai kas tinka kitam, gali netikti jums. Tad, jeigu turite klausimų mums dėl prekių techninių duomenų, montavimo subtilybių ar tiesiog reikia pagalbos suskaičiuojant kokio ilgio kabelio bei kokių jo priedų reikės, tuomet susisiekite su mumis. Mūsų specialistai padės, patars bei rekomenduos, kas geriausiai tinka jūsų namams. Įsirenkite savo namus tinkamai ir gyvenkite jaukiai bei saugiai.

Rekomenduojame peržiūrėti 
Šildymo kabelis vamzdžiams DVS
Savireguliuojantis vamzdžių šildymo kabelis apsaugai nuo užšalimo DVS-11

2.42 8.47 

Savireguliuojantis vamzdžių ir latakų šildymo kabelis apsaugai nuo užšalimo. Savireguliuojantis vamzdžių šildymo kabelis DVS montuojamas tiesiai ant vamzdžio, priklijuojamas lipnia aliuminio juosta prie vamzdžio. Šis kabelis taip pat tinkamas latakų bei stogų apsaugai nuo sniego bei apledėjimo. Savireguliuojantis vamzdžių šildymo kabelis yra sukomplektuojamas pagal individualų užsakymą ir paruošiamas pilnam naudojimui. Kabelio ilgį bei priedus pasirenkate patys.
Peržiūrėti prekę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vamzdžių užšalimas - kaip išvengti didelių netikėtų išlaidų?
  1. Laba diena,
    Prieš 5-6 metus būvo pas mane į nuosavą namą įvestas vandentiekis. Antrus metus būvo l šalta žiema ir užšąlo net hidroforas. Po to lyg kai pakeičiau viskas susitvarkė. Dabar teko atkasti po namo pagrindu vamzdį,nes pramušė elektrikas vandentiekį. Paaiškėjo,kad vamzdžiai kabo ore be jokio apšiltinimo. Sakykite prašau ar galite man pagelbėti? Gyvenu Vilniaus,r. Ačiū pagarbiai

  2. Sveiki. Domina savireguliuojantis šildymo kabelis, kuris dėtųsi į vamzdžio vidų. Gal turite specialistus kurie atvažiuoja ir padaro. Nuosavas namas

    1. Sveiki, ačiū už pateiktą užklausą. Susisieksime su Jumis telefonu šiandien.

Prekė sėkmingai įdėta į krepšelį. 
Peržiūrėti krepšelį
magnifiercrosschevron-down